Aktualności

Pastelowy Niebieski Zdjcie Siatka Gadki Kola Instagram Post1

125209880 3878481938839597 7854949664814605800 o

Szanowni Państwo, Dyrektor Dolnośląskiego Zespołu Szkoł w Jaworze  informuje, że nauka zdalna z zastosowaniem Aplikacji MS Teams zostaje przedłużona

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele! Koleżanki Koledzy!

Państwo polskie jest wielką, bezcenną wartością. Trzeba było walki i pracy, potu i krwi kilku pokoleń, aby Polska po pierwszej wojnie światowej mogła wrócić na mapę Europy. Potrzebny był ogromny wysiłek i determinacja, żeby  obalić komunistyczną władzę, wyrwać się spod podkutego buta Moskwy i po raz drugi w XX wieku odzyskać niepodległość na przełomie lat 80-tych i 90-tych. My współcześni Polacy mamy wreszcie własne, demokratyczne państwo. Współtworzymy społeczeństwo otwarte, cieszymy się pełnią praw obywatelskich. Możemy się organizować, w swobodny sposób wyrażać własne przekonania, opinie i poglądy.

Biblioteka w naszej szkole poleca największą akcję czytelniczą.
Czytaj PL, dzięki której możemy za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków. Po pobraniu (zeskanowaniu) kodu QR za pomocą aplikacji Woblink, uzyskamy darmowy dostęp do książek.

Na dwa tygodnie od soboty 24 października do niedzieli 8 listopada 2020

Od 19 października  przechodzimy na system mieszany (hybrydowy).

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do projektu „Pod biało-czerwoną”, realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

To wielkie odliczanie już w nadchodzący weekend!

banner narodowe czytanie 2020 plus tekst WE UMWD1

Szanowni  Państwo, Drodzy Słuchacze !